Filmy weselne


Kamerzysta na wesele

_____________

Tworzymy nowoczesne filmy weselne.
Uwiecznimy Wasz piękny dzień w naturalny sposób.
W naszej ofercie znajdziecie jakość 4k, a także ujęcia z drona.

____________


Przykładowe realizacje


Stworzymy dłuższy film i teledysk ślubny.
Całościowa realizacja już od 3.500 zł.


_____________

Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie

_____________

1. Kontakt

Zadzwoń +48 512 843 098 lub wypełnij
formularz kontaktowy na dole strony, dzięki czemu
otrzymasz informację o dostępności terminu i naszą ofertę.

2. Akceptacja oferty

Jeżeli termin okaże się dostępny, a Wy zaakceptujecie naszą ofertę, wówczas zaprosimy Was na spotkanie w Opolu lub umówimy się na rozmowę telefoniczną, żebyśmy mogli poznać Wasze oczekiwania i omówić szczegóły.

3. Podpisanie umowy

Po akceptacji ustaleń podpiszemy umowę w Opolu lub zdalnie,
drogą mailową, dzięki czemu termin będzie zarezerwowany.

4. Kontakt przed weselem i personalizacja filmu

Na 7-10 dni przed dniem wesela prześlemy ankietę do uzupełnienia zawierającą istotne informacje dotyczące Waszego dnia, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że harmonogram całego dnia, godziny i lokalizacje będą aktualne. Będziecie mieli też wpływ na wygląd filmu, dzięki możliwości zaznaczenia ważnych dla Was momentów, które chcielibyście, żeby znalazły się w filmie.

5. Wesele!

Tworzymy reportaż z Waszego dnia uwzględniając wcześniejsze ustalenia. Stworzymy wyjątkowe ujęcia, które później wykorzystamy w montażu filmu. Staramy się nie ingerować w Wasz dzień, najlepiej jak wszystko dzieje się po swojemu, dzięki takiemu podejściu uzyskujemy w pełni naturalne ujęcia i spontaniczne reakcje.

6. Po weselu

Koniec Waszego wesela to tak naprawdę początek naszej wielogodzinnej pracy nad staranną obróbką zgromadzonego materiału, szczególnie w sezonie weselnym materiały na naszych dyskach bardzo szybko gromadzą się w kolejce, dlatego finalnie zmontowanego filmu możecie się spodziewać do 120 dni.

Głównie działamy w takich regionach jak: Opole, Wrocław, Kłodzko, Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa. Przyjmujemy jednak zlecenia w całej Polsce, a także poza jej granicami.

_____________

Zapraszamy do kontaktu 🙂

_____________

Zapytaj o ofertę